سوالات متداول

بله برخی از سازه ها درصورتی که از چاپ outdoor مانند سولید و بنر استفاده شود و یا اینکه سازه های پاپ آپ استند اگر طوری نصب شود که در مسیر باد و باران نباشند و همچنین سازه هایی مانند سایبان ها و چتر ها و حتی انواع پرچم های ساحلی تبلیغاتی قابلیت نصب در فضای باز را دارند. ( به دلیل سبک بودن این سازه ها نصب آنها در محیط باز برای شما عزیزان پیشمهاد نمی شود.

بله، بعضی از سازه های نیکان رسانه خارجی و وارداتی بوده و بعضی دیگر از آن ها نیز ساخت کشور ایران هستند.

بله، نیکان رسانه نمونه های متنوعی از انواع پاپ آپ استند نمایشگاهی، انواع کاتالوگ استند، رول آپ استند، استند های تبلیغاتی، انواع میز کانتر تبلیغاتی و سمپلینگ، پرچم های بادبانی و غیره را جهت عرضهه به مشتریان عزیز ارائه میکند که بنا به سلیقه و میزان بودجه خود می توانید پکیج های مربوطه را انتخاب فرمایید.

برای بررسی و انتخاب محصول می توانید به بخش سازه های نمایشگاهی مراجعه نموده و یا با شماره های شرکت نیکان رسانه تماس بگیرید، کارشناسان ما با کمال میل جهت پاسگویی به شما هم میهنان عزیز در خدمت هستند.

بله، اکثر محصولات نیکان رسانه دارای کیف هستند.

خیر، تمام سازه های نیکان رسانه قابل حمل بوده و شما برای نصب این سازه ها به کمتر از 10 دقیقه زمان نیاز دارید.

اما اگر به دلیل اینکه معمولا در نمایشگاهتان سرتان شلوغ است نصاب های مجرب نیکان رسانه آماده خدمت رسانی می باشند.

 

لازم به ذکر است لینک فیلم آموزشی اکثر سازه ها در داخل منوی هر سازه به تفکیک گذاشته شده است و شما عزیزان در صورت نیاز هم موقع تحویل محصول میتوانید آموزش های لازم را از پرسنل کار آزموده ی شرکت دریافت کنید. نگران نباشید ! نیکان رسانه تا آخر نمایشگاه درخدمت شماست.

تفاوت قیمت های سازه ها و چاپ آنها در نوع کیفیت متریال مصرفی مربوط میگردد. ممکن است بعضی از سازه ها کیفیت بالایی نداشته باشند که طبق معمول قیمت آن ها ارزان تر خواهد بود که البته گاهی مشتری را دچار اشتباه میکندو پیشنهاد ما بررسی از نزدیک سازه ها است تا با خیال راحت اقدام به خرید کنید.

همچنین روش چاپ بستگی به نوع سازه و کیفیت آن می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. به طور مثال برای چاپ رول آپ استند 3 نوع مدیا پیشنهاد می گردد از قبیل چاپ پی وی سی ، چاپ سولیت و چاپ بنر، منتها هر نوع چاپ کیفیت و نوع کاربری منحصر به خود را داشته و استفاده از متریال های مختلف به نوع و سازه و محل استفاده از آن بستگی دارد.مثلا از چاپ پلات  و لمینت براق نمی شود برای سازه های استند آپ استفاده نمود، چون تمام نور محیط داخل نمایشگاه در چاپ پاپ آپ شما رفلکس می شود و عملا بهره تبلیغاتی مناسبی از آن نمی توان برد.

این زمان برای سازه هایی مانند پاپ آپ استند نمایشگاهی حداکثر 10 دقیقه ، میز کانتر اطلاعات یا پروموشن 5 دقیقه و انواع استند های تبلیغاتی 2 دقیقه و به همین میزان نیز زمان جهت جمع آوری در نظر گرفته  می شود. ( این عدد برای افراد 

این زمان برای ساز هایی مثل پاپ آپ استند نمایشگاهی حداکثر 10 دقیقه ، میز کانتر اطلاعات یا پروموشن 5 دقیقه و انواع استند های تبلیغاتی 2 دقیقه و به همین میزان نیز زمان جهت جمع آوری در نظر گرفته میشود (این عدد برای افراد مبتدی و تازه کار کمی بیشتر است) .

بله، اکثر سازه های نیکان رسانه قابل تعمیر می باشند و قطعات یدکی سازه های ایرانی نیز موجود می باشند.

به علت اینکه این محصولات پرتابل هستند و لازمه این کار وزن کم سازه ها میباشد ، عملا گارانتی این محصولات غیر ممکن میشود.

همکاران ما در نیکان رسانه موظف هستند تمام محصولات را در حضور مشتری تست نموده و سالم تحویل مشتر نمایند.

بله، سفارشات مشتریان عزیز بعد از آماده سازی، در داخل شرکت بسته بنده شده و بسته به صلاح دید مشتری به روشهای گوناگون اعم از ترمینال مسافربری، تیپاکس و یا از طریق باربری ارسال میشود.

بله، شما میتوانید با هماهنگی قبلی به محل شرکت تشریف آورده و ضمن بازدید از شو روم شرکت، از نزدیک به بررسی سازه های انتخابی بپردازید.

برای سفارشگیری، ابتدا مشتری به سایت مراجعه نموده و بعد از بررسی و انتخاب اولیه محصول میتواند جهت بررسی نهایی به شرکت آمده و با توجه به راهنمایی هایی که در سایت است و یا همکاران ما ارائه میدهند، سایز طراحی و راهنمایی های لازم در این خصوص را دریافت کند، در انتها فایل آماده را یا بصورت فیزیکی (با CD یا فلش مموری ) به کارشناسان این شرکت تحویل نماید یا بصورت مجازی و از طریق تلگرام، ایمیل، واتس آپ، آن را برای ما ارسال کند.

در نهایت همکاران ما بعد از کنترل ابعاد و رفع اشکالات احتمالی، سفارش شما را در پروسه ی چاپ قرار میدهند.