طراحی گرافیک سازه های نمایشگاهی در نیکان رسانه

تبلیغات محیطی با استفاده از طراحی گرافیک سازه های نمایشگاهی یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای جذب مخاططب در هر نوع کسب و کاری است.

می توان گفت که مدیای چاپی سازه ها، بازار رقابتی برای برند ها ایجاد نموده که همچون دو ماراتون پایان ناپذیر به حساب می رود.

با توجه به محدودیت تبلیغات محیطی با استفاده از تابلو ها، بیلبورد ها، انواع بنر و دیوار کوب که زیاد نمی توان روی آن ها به عنوان عامل موفقیت در تبلیغات حساب کرد و باید به جای آن راه دیگری را در پیش گرفت.

نیکان رسانه با ارائه خدمات طراحی گرافیک سازه های نمایشگاهی تبلیغاتی به صرفه و مدرنی را به شما همراهان ارائه می کند تا بتوانید با انواع استند، پاپ آپ، میز کانتر و دیگر سازه ها در میان رقابت های پر قدرت حضور داشته باشید و به تمام و کمال در زیبایی بدرخشید.

تمامی مراحل ارائه مشاوره، طراحی، ساخت و چاپ سفارشات را با تیم خبره و حرفه ای ارائه می نماییم که در ادامه به شرح کامل خدمات طراحی گرافیک نیکان رسانه خواهیم پرداخت.

برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید

طراحی پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ یکی از سازه های پر کاربرد هر غرفه نمایشگاهی و یا تبلیغات محیطی است که با مناسب ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید غرفه ای بسیار زیبا و جذابی را داشته باشید.

این سازه برای معرفی برند شما کمک بسیاری میکند و در نقش بک گراند محل تبلیغات شما است.

پاپ آپ ها در سایز های متنوع و مختلفی از نیکان رسانه به فروش می رسند که نیکان رسانه انتخاب سایز را بر عهده شما گزاشته است.

شما مشتریان عزیز برای طراحی پاپ آپ استند، باید به طراحان زبره مراجعه کرده تا با در نظر گرفتن حاشیه امن طرح و نیاز تبلیغات اقدام به پیاده سازی طرح نمائید.

طرح چاپی به صورت مگنتی روی سازه نصب می شود که ایستادگی و دوام خوبی دارد.

برای چاپ پاپ آپ از پلات و لمینت استفاده می شود که عمر مدیا را طولانی و مانع از رسیدن آسیب هایی همچون خش و پارگی به آن می شود.

طراحان حرفه ای  طراحی پاپ آپ را با توجه به سایز های مختلف سازه انجام می دهند که در قسمت میانی پوستر می توان شاهد طرح های جذاب و دیدنی گرافیکی بود.

طراحی میز کانتر نمایشگاهی

سازه ای که از آن به عنوان یک پیشخوان تبلیغاتی یا میز پیشخوان تبلیغاتی یاد می شود که حضور پر رنگ آن را همواره در نمایشگاه ها، همایش ها، کنفرانس ها، سالن های سینما، ادارات و غیره را شاهد هستیم.

طراحی میز کانتر نمایشگاهی را با تصاویر با کیفیت، نشان تجاری و یا تگ لاین و اسلوگان برند انجام می دهند تا بتواند در کمترین زمان بیشترین دید و بازدید و مشخصات را به مخاطب انتقال دهد.

این طرح با چاپ کاغذ کوتد و لمینت به مشتریان ارائه می شود.

همچنین استند میز کانتر در ابعاد و اندازه های مختلف یکنفره، دونفره، استوانه ای، تاجدار سمپلینگ، ریلی و غیره به فروش می رسد که می توانید بعد از خرید این محصول از رسانه نقره ای، طراحی میز کانتر نمایشگاهی را هم به ما بسپارید تا طرح تبلیغاتی ویژه ای را با توجه به بازار هدف و فروش محصول به شما ارائه نمائیم.

طراحی استند رول آپ

استند رول آپ به دلیل اینکه از سازه های تبلیغاتی دیگر قیمت به صرفه تر و کم هزینه تری دارد همواره بیش از هر نوع روش تبلیغاتی دیگر مورد توجه و حمایت مشتریان قرار گرفته است.

بدون محدودیت می توانید از این سازه در اماکن باز و بسته، پر ازدحام و خلوت، دید دور و نزدیک استفاده کرد.

طراحی رول آپ استند اغلب برای سازه 85 در 200 سانتی متر با فرمت CMYK و روزولوشن 100dpi انجام می شود که این ابعاد قطعا امتیازات ویژه ای به طرح تبلیغاتی جهت بهتر دیده شدن می دهد.

نیکان رسانه پیشنهاد می کند از رنگ های زنده، الهام بخش و همراستا با اهداف تبلیغات استفاده شود تا ذهن مخاطب به بیراهه نرود و برند از تبلیغات خود آنچنان که شایسته است سود کند.

طراحی استند تبلیغاتی

بارها به کررات به دلیل اهمیت این موضوع، اشاره کرده ایم طراحی استند تبلیغاتی را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید.

استند ها فرصت خوبی برای نمایش طرح تبلیغاتی هستند و تنها برند هایی موفق به انجام تبلیغات پربازده می شوند که طراحی مدیا در راستای فعالیت شرکت، تولید و محصولات انجام شود.

انتخاب رنگ در طراحی استند تبلیغاتی به شدت مورد توجه است.

در مرحله اول توصیه می کنیم از رنگ های سازمانی که به عنوان هویت برند به همگان معرفی شده استفاده کنید.

در صورت ضرورت از رنگ با توجه به هدف و موضوع، نوع مکان تبلیغاتی و میزان نور محیط استفاده شود.

شناخت رنگ های اصلی، مکمل، گرم و سرد و ترکیب رنگ تخصصی، رنگ های منفور یا محبوب جوامع مختلف و رنگ های محبوب مخاطبین در این زمینه از شاخصه های مهم است که طراحی استند تبلیغاتی را زیبا و جذاب تر می کند.

فونت هایی که به کار می گیرید بهتر است از خانواده سریف باشند و تا حد امکان از حجم نوشتار زیاد در طراحی بپرهیزید و فرصت مانور را به تصاویر واگذار کنید.

طراحی لایت باکس

لایت باکس ها در انواع مگنتی، فریم لس، کریستالی، اسنپ اسلیم، زمینی ثابت و گردان و …  برای شما مشتریان عزیز ارائه می شوند که هر یک با توجه به کاربری خاصی که دارند نیاز به طراحی منحصر بفرد در ابعاد مختلف دارند.

با این حال به دلیل نورپردازی موجود در سازه، طراحی لایت باکس با رنگ های گرم و کمی تیره انجام می شود تا در نور روز و شب با توجه به حالت پشت نوری که دارد بهتر و با جزئیات بیشتر دیده شود.

آنچه که به طراحی لایت باکس بیش از پیش زیبایی می بخشد نوری است که به صورت مخفی از اطراف آن در نوع اسنپ اسلیم، کریستالی، مگنتی و فریم لس به بیرون پخش می شود.

این ترکیب شگفت انگیز در زیبایی و چشمگیر شدن تابلو و دیده شدن طراحی سهم زیادی و بسزایی دارد.

طراحی استند پرچمی

پرچم ها از جمله تبلیغاتی محیطی و بسیار لوکس و زیبا به شمار می روند که بسیاری از شرکت ها  و ارگان ها بدون استثنا از آن برای زیبایی محیط تبلیغاتی برند خود استفاده میکنند.

طراحی پرچم در انواع ساحلی، تشریفات و مناسبتی انجام می شود که در مراسم جشن و شادی، عزا و عیدین، تبلیغات برند و محصولات در اماکن مختلف قابل استفاده هستند.

در طراحی پرچم ساحلی می توانید طرح دلخواه خود را با توجه به مناسبت پیش رو روی پارچه مخصوص چاپ کنید و محیط را آنطور که تمایل دارید بیارایید.