درباره نیکان رسانه

درباره نیکان رسانه

کانون تبلیغاتی نیکان رسانه،شرکت ایرانی مستقر در تهران از سال 1375 به صورت مستقل وارد عرصه تبلیغات گردیده و با بهره گیری از تجربه های گذشته فن آوری های نوین، توجه به جدید ترین استاندارد های جهانی و تطبیق آن با فرهنگ اسلامی و ایرانی، قادر به کسب کارنامه درخشان در عرصه ی تبلیغات گردید.

ایده اصلی نیکان رسانه، ارائه خدمات با کیفیت،مقرون به صرفه، جذاب و خلاقانه با تمرکز بر نیاز سازمان ها و کسب و کار های مختلف در زمینه چاپ، تبلیغات نمایشگاهی و غیره بوده است.کلیه خدمات به صورت کاملا تخصصی معطوف به طراحی و ایجاد آثار برجسته و مانا در عرضه تبلیغات است،به نحوی که رضایتمندی کامل مشتریان قبل از هرچیز مهم در این شرکت تبلیغاتی واقع شده است.

بازار، هدف اصلی و اولیه نیکان رسانه در سراسر ایران است و با تأکید بر آنچه که امروزه مشتریان به آن نیاز دارند، همواره ایده و طرح های جدید را ارائه نموده است.

به لطف تکنولوژی دیجیتال، نیکان رسانه قادر خواهد بود تا هر ـنچه که در ذهن داریدف در زمینه ارائه آثار فاخر در تبلیغات محیطی، رسانه های دیجیتال، چاپ و تبلیغات را به منصه ظهور برسانیم. نیکان رسانه برای دستیابی به نتایج با کیفیت و ارزشمند، ترکیبی از متریال و ایده های ناب را به همراه تکنولوژی بروز شده به خدمت گرفته است.

در این راه مفتخر خواهیم بود تا همراه شما صاحبان کسب و کار در فعالیت های نمایشگاهی، غرفه ارایی، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی و غیره به همکاری با شما عزیزان بپردازیم.

راه موفقیت در تبليغات
ارتباط تنگاتنگ با مشتری
و احترام به شعور اوست