انواع پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی این امکان را به صاحبین کسب و کارها می‌دهد تا لوگوی خود را در نمایش مخاطبان خود قرار دهند. در واقع همانطور که پرچم هر کشوری محترم شمرده می‌شود، پرچم تبلیغاتی هر شرکت و برندی نمایان‌گر هویت آن سازمان بوده و محترم است. خرید پرچم تبلیغاتی ایستاده و چاپ لوگو شرکت روی آن راه خوبی برای جلب توجه مشتریان هدف شما به برندتان در نمایشگاه هست. این موضوع یکی از مهم‌ترین اهمیت پرچم تبلیغاتی برای کسب و کارها می‌باشد. پرچم‌های تبلیغاتی دارای انواع مختفی هستند که در ادامه به معرفی آن ها اشاره می کنیم.

انواع پرچم تبلیغاتی به ترتیب محبوبیت عبارت اند از:

  • پرچم ساحلی
  • پرچم تشریفات
  • پرچم مناسبتی

البته لازم به ذکر است که هر کدام از این نوع پرچم‌ها دارای مدل‌های مختلفی است که در آژانس تبلیغاتی نیکان رسانه به طور کامل آن‌ها را بررسی می کنیم.
پرچم تبلیغاتی ایستاده

 

استند پرچم ساحلی بادبانی

رایگان!

 

پرچم ساحلی تبلیغاتی

استندهای پرچمی ساحلی به دلیل تنوع بالا در سایز و طرح یکی از محبوب ترین پرچم های تبلیغاتی در دنیا می باشد. این پرچم‌ها به دلیل شکل ظاهری که دارند به پرچم های ساحلی مشهور می‌باشند.

انواع پرچم های ساحلی به ترتیب عبارت اند از:

  • استند پرچم ساحلی بادبانی
  • استند پرچم ساحلی هلالی
  • استند پرچم ساحلی قطره ای
  • استند پرچم ساحلی سامورایی

پرچم ساحلی تبلیغاتی

پرچم ساحلی بادبانی

همانطور که از نام این محصول پیداست، شل ظاهری آن شباهت زیادی به بادبان دارد. این نوع پرچم تبلیغاتی ایستاده به دلیل ظاهر زیبایی که دارد، در جذب مخاطب می‌تواند بسیار کارایی خوبی داشته باشد.

کنار جاده، ورودی نمایشگاه و فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های بین المللی و… برخی از مکان‌های اصلی و کاربری برای این محصول به شمار می‌روند.

این نوع پرچم قابل نصب در هر مکان و محیطی مانند مکان‌های باز و پر جمعیت می‌باشد. میله این محصول از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب ساخته شده تا خیال شما از نظر کیفیت آن نیز راحت شود. چاپ و خرید پرچم تبلیغاتی در این مدل با استفاده از پارچه فوق العاده با کیفیت از نوع دیجیتال می‌باشد.

پرچم ساحلی هلالی

این نوع پرچم تبلیغاتی به دلیل شباهت زیاد به هلال ماه، به این نام نام گذاری شده است. بدون شک یکی از زیباترین صحنه‌های هستی هلال ماه می‌باشد. این زیبایی را شما می‌توانید با خرید پرچم تبلیغاتی در پرچم های ساحلی هلالی نیز مشاهده کنید.

چاپ این نوع پرچم به صورت دیجیتال و روی پارچه مرغوب راشل انجام می‌شود.

فضای موجود در این محصول و تنوع طرحی بسیار بالا، گزینه بسیار خوبی در تبلیغات برندینگ می‌باشد.

این محصول قابلیت شتسشوی دستی و ماشینی داشته و قدرت ایستایی فوق العاده‌ای دارد. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد پرچم‌های ساحلی هلالی، مقاومت بی‌نظیر در مقابل نور خورشید و اشعه ایکس است.

پرچم ساحلی قطره ای

این پرچم که جدیدترین پرچم تبلیغاتی ایستاده است به دلیل شکل ظاهری آن به قطره آب با نام استند پرچم دلفینی نیز مطرح شده و چاپ این محصول نیز به صورت دیجیتال می‌باشد. مانند پرچم ساحلی هلالی از پارچه راشل در تولید آن استفاده شده است.  وزن کلی پارچه استند پرچم ساحلی قطره‌ای 1 کیلوگرم بوده و در مقالب نور خورشید، اشعه ایکس و عوامل جوی مقاومت بسیار بالایی دارد.

این نوع پرچم تبلیغاتی در ارتفاع های متخلف 2.5 متر ، 3 متر و 4 متر قابل تهیه است.

پرچم ساحلی سامورایی

ساختار این نوع پرچم تبلیغاتی ایستاده به شکل حرف L انگلیسی می‌باشد. اگر شما هم فیلم‌های سامورایی را دیده باشید حتما به یاد دارید که سربازان سامورایی پرچم‌هایی را به پشت خود می‌بستند. از همین رو نام این پرچم‌ها را استند پرچم ساحلی سامواریی نامگذاری کرده‌اند.این نوع پرچم‌ها قابل مشاهده از فاصله‌های دور هستند. همانند انواع پرچم‌های تبلیغاتی دیگر نوع پارچه این محصول هم از راشل بوده و نوع چاپ آن نیز دیجیتال است. وزن پایه این محصول 8 کیلوگرم می‌باشد که به همین دلیل ایستایی بسیار خوبی دارد. پایه استند پرچمی ساحلی سامورایی نیز از فلز و آلیاژ خالص است.

انواع پرچم های تشریفاتی

پرچم‌های تشریفاتی آن دسته از پرچم‌ها هستند که به صورت عمودی روی زمین قرار گرفته و با طرح‌ها و جنس‌های مختلف نماد ارزش‌ها و فرهنگ یک ملت و سازمان هستند. کاربرد پرچم‌های تشریفاتی در محیط‌های رسمی بوده و براساس جنس پارچه و مدل چاپ دسته‌بندی می‌شوند. انواع پرچم های تشریفاتی:

  • پرچم تشریفاتی ساتن: پرچم‌هایی که از جنس ساتن هستند به نسبت سایر پرچم‌های تشریفاتی محوبیت بیشتری دارند. دلیل این موضوع ضخامت مناسب ساتن هست که در هردو طرف پرچم می‌توان چاپ انجام داد.
  • پرچم تشریفاتی لمینتی: در این نوع از پرچم تشریفات طرح اصلی رو یک طرف پارچه چاپ شده و بعد پشت آن با حرارت بالا یک طلق می‌چسبانند. قیمت پرچم تشریفاتی لمینتی ارزان و به صرفه‌تر از سایر پرچم‌های تشریفاتی است.
  • پرچم تشریفاتی لیزری: در پرچم تشریفاتی لیزری، دستگاه لیزر لبه پارچه را برش می‌زند و دیگر نیازی به دوخت نیست. این نوع از پرچم به شکل مخروطی می‌باشد.

قیمت پرچم تبلیغاتی

برای خرید پرچم تبلیغاتی به این نکته توجه کنید که قیمت این محصول به عوامل زیادی بستگی دارد. طراحی گرافیک، نوع و جنس پایه پرچم تبلیغاتی ایستاده، جنس پارچه و نوع چاپ همگی در قیمت پرچم تبلیغاتی برای همه مدل‌ها تاثیر گذار است. شما با سفارش در نیکان رسانه نه تنها بهترین کیفیت پرچم تبلیغاتی را دریافت می‌کنید بلکه با صرفه‌ترین قیمت پرچم تبلیغاتی ایستاده آن را می‌خرید.