شرکت ها و برند ها و به طور کلی تمامی مجموعه هایی که در حال فعالیت است،برای پیشرفت در کسب و کار خود باید کارهایی و چهارچوبی را رعایت کرده باشد.

تبلیغات برای کسب و کار ها می تواند از روش های گوناگونی صورت بگیرد.از امکاناتی که در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان قرار می گیرد گرفته تا تجهیزاتی که برای شخصی سازی مکان و کارکنان مورد استفاده قرار میگیرد.

همچنین این خدمات در زمینه در زمینه استفاده های شخصی نیز برای افراد قابل پیاده سازی است. مجموعه نیکان رسانه با چاپ و در اختیار قرار دادن محصولات اختصاصی برند ها برای تبلیغات و یا حتی برای خود افراد از برترین مجموعه هایی است که در این زمینه ارائه خدمات می نمایند.

نمونه خدماتی که این مجموعه در زمینه محصولات تبلیغاتی ارائه می‌کند شامل موارد زیر است که به صورت خلاصه برای شما شرح داده شده :

برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید

چاپ پیکسل تبلیغاتی

پیکسل‌ها بدلیل اثرگذاری و تنوع بسیار معروف‌اند و می‌توان از آن‌ها به عنوان موثرترین روش تبلیغاتی نام برد.

همچنین طرح‌های دلخواه را نیز برای هر استفاده ای می‌توان روی آن‌ها پیاده سازی کرد.

ساخت بج سینه

این مورد کارایی مانند پیکسل‌ها را داراست با این تفاوت که اغلب نماد یک برند، ارگان و سازمان، در قالب بج سینه طراحی، چاپ و تولید شده و روی لباس کارکنان قرار می‌گیرد.

 نشان ها معمولا روی مقنعه خانم‌ها و روی یقه کت آقایان سنجاق می‌شود.

چاپ تی شرت تبلیغاتی

اغلب سفارشات در این مورد می تواند شخصی باشد اما در این مورد نیز یک نمونه قابل اجراست و در صورتی که برند ها تی شرتی را به کسی ارائه کنند و یا کارکنان یک بخش از آن استفاده کنند، نماد آن ها روی لباس چاپ شده باشد.

تولید کلاه و نقاب آفتاب‌گیر تبلیغاتی

از دیگر موارد که همچون تی‌شرت و لباس می‌تواند برای مصارف شخصی استفاده شود و یا به مشتریان و استفاده کننده از خدمات ارائه و یا حتی توسط خود کادر کارکنان مورد استفاده قرار بگیرد، استفاده از کلاه‌ها و یا نقاب آفتاب‌گیر می‌باشد.

چاپ CD و DVD تبلیغاتی

امروزه برخی از خدمات نظیر فروش دوره‌های آفلاین از طریق دیسک‌ها به شکل CD و DVD به مشتریان و استفاده کنندگان ارائه می‌شوند که مجموعه نیکان رسانه می‌تواند محتوای مورد نظر را روی دیسک رایت و طرح دلخواه را روی آن‌ها چاپ نماید.

راهبند تشریفاتی

از این راهبندها در ورودی مراکز مختلف به ویژه هنگامی که یک مراسم در شرف انجام است مورد استفاده قرار می‌گیرد. از راهبندهای تبلیغاتی بیشتر به منظور راهنمایی و کنترل جمعیت حاضر در یک مکان استفاده میشود.

ماسک تبلیغاتی

با چاپ طرح مورد نظر یک برند و یا حتی طرح دلخواه یک شخص می‌توان ماسکی شخصی سازی شده و زیبا را در اختیار داشت. این کار نیز توسط مجموعه نیکان رسانه با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

تولید و چاپ آفتاب‌گیر ماشین

از آفتاب‌گیر ماشین با نصب بر روی شیشه‌های مختلف اتومبیل استفاده می‌شود تا نور شدید آفتاب موجب پوسیدگی و آسیب به اجزای داخل اتاقک خودرو در طولانی مدت نشود.

با سفارش طرح دلخواه خود یک آفتاب‌گیر ماشین با کیفیت از مجموعه نیکان رسانه تحویل خواهید گرفت.

ارائه محصولات و چاپ تبلیغاتی و شخصی از بهترین خدماتی است که مجموعه نیکان رسانه به مشتریان خود ارائه می‌سازد.

تعرفه‌ها و توضیحات بیش‌تر را می‌توانید در بخش مخصوص به هر یک از خدمات به طور کامل مشاهده و در صورت تمایل سفارش خود را از سراسر کشور به‌صورت آنلاین ثبت نمایید.