انواع استند میز کانتر نمایشگاهی

در این بخش می توانید انواع استند میز کانتر نمایشگاهی نیکان رسانه را مشاهده کنید.

برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید
برای استعلام قیمت تماس بگیرید

استند میز کانتر نمایشگاهی

استند میز کانتر نمایشگاهی Counter table یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین سازه‌های نمایشگاهی به شمار می‌رود که به آن میز پیشخوان تاشو، پیشخوان نمایشگاهی، میز منشی، میز استند و میز غرفه نیز می‌گویند. استند میز کانتر نمایشگاهی در واقع یک میز پرتابل است که هم سبک می‌باشد و هم حمل و نقل آن بسیار راحت خواهد بود. از این محصول در اکثر غرفه‌های نمایشگاهی برای معرفی یک کالا، برند، فروشگاه، محصولات یک شرکت و یا معرفی خدمات یک شغل و کسب و کار استفاده می‌شود.

اگر تا به حال در نمایشگاهی به عنوان مشتری شرکت کرده باشید، متوجه شده‌اید که تمام غرفه‌ها بدون استثنا دارای این میز کانتر هستند. در واقع بدون این محصول غرفه شما ظاهری حرفه‌ای نخواهد داشت. اگر صاحب کسب و کاری هستید که برای معرفی آن قصد برپایی غرفه را دارید؛ خدمات خاصی را ارائه می‌دهید و یا برای تبلیغات برند خاص خود یا فروشگاه خود می‌خواهید در نمایشگاه شرکت کنید، حتماً باید یک استند میز کانتر نمایشگاهی تهیه نمایید. آژانس تبلیغاتی نیکان رسانه در ادامه شما را با این محصول آشنا خواهد کرد.

انواع استند میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر تبلیغاتی دارای انواع مختلف مگنتی، تاج‌دار، ریلی، سمپلینگ، سوئیسی و… می‌باشد. معمولاً صفحه رویی استند میز کانتر نمایشگاهی از جنس MDF و یا PVC می‌باشد. استند میز کانتر باید استحکام زیادی داشته باشد. در مدل ریلی، خط‌کش‌هایی به صورت عمودی و افقی و تیغه‌ای روی سازه به شکل ریلی نصب خواهند شد و روی آنها تخته‌ای از جنس ام دی اف یا PVC قرار خواهد گرفت. میز کانتر مگنتی نیز خط‌کش‌ها و میله‌هایی دارد که به سازه اصلی متصل خواهند شد. در این محصول خط‌کش‌های عمودی جلوی کانتر دارای مگنت‌هایی می‌باشند. تصویر چاپ شده شما نیز در پشت خود دارای مگنت‌هایی می‌باشد که می‌تواند با اتصال به مگنت‌های خط‌کش‌های عمودی به راحتی روی استند میز کانتر نصب شود.

میز کانتر سوئیسی بسیار سبک است و نصب آن نیز ساده می‌باشد. از نام میز کانتر نمایشگاهی تاج‌دار مشخص است که دارای یک تاج است. این تاج برای جذب بیشتر مشتری در قسمت بالایی میز با یک یا دو پایه قرار خواهد گرفت. میز کانتر جهت سمپلینگ نیز مشخص است که برای ارائه سمپل به مشتری استفاده خواهد شد. این سازه نمایشگاهی با میزهای معمولی متفاوت است اما این تفاوت در چیست؟ این محصول قابلیت نصب چاپ را دارد؛ قابل حمل و نقل است و وزن سبکی دارد. علاوه بر آن این محصول قابلیت نصب چاپ بر روی خود را نیز دارد.

جنس استند میز کانتر نمایشگاهی

میز استند نمایشگاهی در انواع مختلف شامل تخته‌هایی از جنس ام دی اف و یا پی وی سی می‌باشد که هم روی کانتر مصرف می‌شود و هم به عنوان طبقات یا کشو در قسمت مخفی کالا وجود خواهد داشت. جنس خود سازه یعنی اسکلت میز کانتر نمایشگاهی، خط‌کش‌ها و میله‌ها معمولاً از فلزی سبک مانند آلومینیوم خواهند بود.

ابعاد میز کانتر

تمام انواعی که از آن نام بردیم هم در سایزهای یک نفره و هم در سایزهای دو نفره تولید و عرضه می‌شوند. میز نمایشگاهی یک نفره دارای ارتفاعی حدود ۹۰ سانتی‌متر می‌باشد. باید بدانید که ارتفاع این محصول در نوع دو نفره نیز همین ۹۰ سانتی متر خواهد بود. ممکن است برایتان سوال پیش آمده باشد که ابعاد چوب ام دی اف میز استند نمایشگاهی چقدر است؟ اگر محصول شما یک نفره باشد این ابعاد حدود ۸۵ سانتی‌متر در ۳۸ سانتی‌متر خواهد بود. اما اندازه چوب MDF  استند میز کانتر نمایشگاهی دونفره ۱۳۵ حدود سانتی‌متر در ۳۸ سانتی‌متر خواهد بود. اگر کانتر شما از نوع سمپلینگ باشد، معمولاً با ارتفاع ۸۸ سانتی‌متری تولید می‌شود و حدود ۸۰ سانتی‌متر از فضا را اشغال خواهد کرد. برای کسب ابعاد دقیق هر نوع استند میز کانتر نمایشگاهی با نیکان رسانه تماس بگیرید.

چاپ میز کانتر

چاپ استند میز کانتر نمایشگاهی حاوی نام برند، محصول، شرکت و… است. روی این چاپ می‌توان از لوگو، جملات تأثیرگذار تبلیغاتی و یا تصاویر زیبا استفاده کرد. به خاطر بسپارید که رنگ کتناسب با فضا تأثیر بسیار زیادی روی تبلیغات شما خواهد داشت. معمولاً توصیه می‌شود که بهتر است چاپ استند میز کانتر به همراه چاپ پاپ آپ استند نمایشگاهی با هم یکسان یا هماهنگ باشد. این هماهنگی طرح و رنگ باعث تأثیر بیشتر در جذب مشتری خواهد شد.

ابعاد چاپ استند میز کانتر

در مورد ابعاد چاپ میز غرفه نمایشگاهی باید بگوییم که معمولاً در استندهای یک نفره، این چاپ ۹۰ سانتی‌متر در ۱۷۰ سانتی‌متر است. این اندازه برای استند میز کانتر تبلیغاتی دو نفره ۹۰ سانتی متر در ۲۱۰ سانتی‌متر خواهد بود. چاپ محصول سمپلینگ دارای سه قطعه است؛ چاپ قطعه روبه‌رو با ابعاد ۸۰ در ۸۸ سانتی‌متری خواهد بود. چاپ دو قسمت چپ و راست ۳۳ در ۸۸ سانتی‌متر می‌باشد. چاپ تاج این محصول در ابعاد ۲۰ در ۷۰ سانتی‌متر خواهد بود.

قیمت استند میز کانتر نمایشگاهی

قیمت میز نمایشگاهی بستگی به فاکتورهایی از جمله جنس بدنه کانتر خواهد داشت. سبکی این میز مهم است و به همین منظور معمولاً از فلزهایی سبک و البته مستحکم برای تولید این سازه نمایشگاهی استفاده خواهد شد. ابعاد این استند یعنی یک نفره یا دو نفره بودن آن، تاج‌دار یا بدون تاج‌ بودن میز کانتر نمایشگاهی، ثابت و یا تاشو بودن آن و البته نوع چاپ عوامل دیگری هستند که روی قیمت این محصول تأثیرگذار خواهند بود. به یاد داشته باشید که می‌توانید انواع مختلف میز کانتر نمایشگاهی را از نیکان رسانه تهیه نمایید و از آن در محل مورد نیاز خود مانند غرفه‌ها تبلیغاتی استفاده کنید.

نکات مهم برای خرید استند میز کانتر نمایشگاهی

هنگام خرید اینترنتی میز نمایشگاهی باید به چند مورد توجه نمایید. استحکام و کیفیت این محصول قطعاً باید برای شما مهم باشد. حتماً به ابعاد میز پیشخوان نمایشگاهی توجه کنید تا با ابعاد غرفه‌ای که قرار است آن را برگزار کنید، هماهنگ و متناسب باشد. کیفیت تصویر چاپی و ظاهر آن مهم است. زیرا این چاپ بر روی این کالا قرار خواهد گرفت؛ پس باید زیبا، جذاب، مشتری‌پسند باشد و لوگوی شما نیز در آن درج شده باشد. قطعاً قیمت این محصول برای مشتری مهم خواهد بود. برای استعلام قیمت و خرید میز نمایشگاهی به وب‌سایت نیکان رسانه مراجعه نمایید و از طریق تماس با این مجموعه از مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه‌ای نیکان رسانه بهره‌مند شوید. این‌گونه می‌توانید با خیالی آسوده، خرید خود را نهایی کنید.